Головна
с. Добринівці. Побудова храму
Початок проекту: 01.11.2021
Завершення проекту:
Опис проекту
Чудо в селі Добринівці. За 40 днів будівництва віряни з Божою допомогою готуються до покрівлі даху храму бляхою.

Милістю Божою за 40 сорок днів будівництва храму УПЦ на честь святителя Николая Чудотворця села Добринівці ми стали свідками чуда ходатайства святого Николая. Адже за такий короткий термін будівництва храму власними силами дійти до етапу, щоб накривати дах храму є свідченням чуда Божого та присутності сугубої благодаті Божої над місцем будівництва храму і над вірянами. Віряни під час будівництва храму співають церковні піснеспіви та молитви.

Після престольного свята на честь святого Іоанна Златоуста в селі Яблунівка сім священнослужителів прийшли підтримати настоятеля митрофорного протоієрея Михаїла Музику та парафіян у будівництві храму і допомагали заливати стяжкою балкон для хористів у майбутньому храмі Божому.

Настоятель парафії митрофорний протоієрей Михаїл зі сльозами на очах розповідає, як часом люди жертвують суми грошей в тому розмірі, які потрібні на придбання церковного начиння та ін. Наприклад, «Розмовляючи з продавцем дзвонів, – говорить о. Михаїл, – він називає мені їх вартість. Я думаю, для нашої парафії під час будівництва це нереально буде. Коли я приїхав на парафію до мене підійшла жіночка і каже ми з нашою родиною, частина яких працює за кордоном, вирішили пожертвувати вам гроші на дзвони. Я подякував їй і взяв конверт, коли я відкрив конверт у мене зв’явились сльози на очах, там була сума рівно така, яку мені назвав продавець дзвонів. Подібна ситуація була з жертвою суми на придбання церковних аналоїв та іншого церковного начиння.
Контакти
Настоятель парафії свт. Николая
с. Добринівці
протоієрей Михаїл Музика
+380 96 838 21 31
+380 50 923 90 50