с. Кальнівці. Побудова храму
Початок проекту: 30.07.2021
Завершення проекту:
Опис проекту
Є християни, які на Пасху ідуть в храм.
А є люди, які б’ючи себе в груди, звуться християнами, але в День Христового Воскресіння ідуть в клуб. Щоб вирішувати долю церкви.
Саме так і відбулося в Кальніцях. 2019 рік став переломним у житті громади. У клубі було вирішено забрати нашу церкву. Але нашу віру забрати не може ніхто.

Священник, церковна двадцятка, усі прихожани храму залишилися вірними вселенському Православ’ю. Пів року Літургія звершувалася вдома у благочестивої прихожанки, а далі було вирішено будувати храм. Відразу знайшовся благодійник, який пожертвував землю. Там же збудували тимчасовий дерев’яний храм. А всього лише за рік, з серпня 2020-го року віряни с. Кальнівці зуміли звести красивий цегляний храм, куполи якого видніються здаля і вселяють надію, що все буде добре.

Люди з клубу гадали, що зламають православних кальнівчан, однак Божим промислом на території нового храму знайдено джерело лікувальної артезіанської води. І це є одним зі стимулів працювати наполегливіше.
На сьогодні храм перебуває на фінальному етапі будівництва. Потрібна черепиця для даху, фасад, котел для опалення і внутрішні роботи. На перспективу плануються дренажні роботи, щоб забрати зайву воду.
Православний релігійний фонд Буковини та жителі с. Кальнівці Кіцманського району просять вашої посильної допомоги для завершення будівництва храму Божого.
Контакти
Настоятель парафії св. вмч Пантелеімона
с. Кальнівці
прот. Антоній Бобро
+380 97 814 95 54
+380 99 918 82 95
Інформація про суму, терміни реалізації проекту та перерахування коштів на БФ «Буковинський православный релігійний фонд»
Сума благодійного збору на конкретний проект та термін реалізації проекту вказуються на сторінці проекту, ознайомитися з якою можна клікнувши на назву або на картинку проекту.

Якщо протягом терміну, встановленого на сайті БФ «Буковинський православный релігійний фонд» для збору благодійних пожертв на Проект/Програму, не зібрано 100% необхідної суми, Загальні збори учасників БФ «Буковинський православный релігійний фонд» може ухвалити рішення щодо припинення збору коштів на цей Проект. У разі ухвалення такого рішення БФ «Буковинський православный релігійний фонд» інформує про це Благодійників Проекту/Програми шляхом публікації відповідної інформації на сайті БФ «Буковинський православный релігійний фонд».

Протягом 14 календарних днів з дати вищезазначеної публікації Благодійник, який надавав БФ «Буковинський православный релігійний фонд» свої персональні дані, на власний розсуд може надіслати свою благодійну пожертву на будь-який інший Проект/Програму БФ «Буковинський православный релігійний фонд».


У разі, якщо Благодійник (у тому числі анонімний) не повідомив БФ «Буковинський православный релігійний фонд» про своє рішення протягом 14 календарних днів з моменту публікації інформації про припинення збору коштів, благодійні пожертвування перенаправляються на інший Проект/Програму за рішенням Загальних зборів учасників БФ «Буковинський православный релігійний фонд».

У разі, коли благодійні пожертвування на Проект/Програму зібрані та Проекту/Програмі надано статус «Завершено», всі наступні пожертвування Благодійників, які продовжують надходити, надсилаються на статутну діяльність БФ «Буковинський православный релігійний фонд» для подальшого використання в інших проектах/Програмах БФ «Буковинський православный релігійний фонд».


Сума пожертвування поверненню не підлягає.
На що необхідні кошти

  1. Металочерепиця 194 162,5 грн;
  2. Блокхаус 190 272 грн:
  3. Утеплення стін мінватою 108 730 грн;
  4. Утеплення даху мінватою 37 869,5 грн;
Всього: 531 034 грн