Допомога нужденним людям на Різдво
Ви точно знаєте, що у вашого сусіда сьогодні була вечеря?

Ми достеменно певні, що не всі чернівецькі родини забезпечені навіть найнеобхіднішим для виживання: їжею, одяом, засобами гігієни.

Різдво - це ще один привід згадати, що не всім поталанило як тобі і поділитися від свого достатку.

Уже п'ятий рік поспіль небайдужі чернівчани, а тепер і ГО Миряни та БПРФ, відвідують нужденних та допомагають їм пережити кризові часи.

Щоразу ми шукаємо сім'ї, яким вкрай потрібне милосердя. Приносимо те, що наразі вони не можуть собі дозволити. І навіть трішки більше. Щоб запалити вогник радості в їхніх серцях і дати опору для руху вперед.

Цього року ми відвідували пенсіонерів та багатодітні сім'ї. Всього було закуплено продуктів та товарів на 20 000 грн.

Чи цього достатньо? Звісно ж ні.

Тому слідкуйте за діяльністю БПРФ та долучайтесь до наших справ.

Разом творити милостиню продуктивніше.
Інформація про суму, терміни реалізації проекту та перерахування коштів на БФ «Буковинський православный релігійний фонд»
Сума благодійного збору на конкретний проект та термін реалізації проекту вказуються на сторінці проекту, ознайомитися з якою можна клікнувши на назву або на картинку проекту.

Якщо протягом терміну, встановленого на сайті БФ «Буковинський православный релігійний фонд» для збору благодійних пожертв на Проект/Програму, не зібрано 100% необхідної суми, Загальні збори учасників БФ «Буковинський православный релігійний фонд» може ухвалити рішення щодо припинення збору коштів на цей Проект. У разі ухвалення такого рішення БФ «Буковинський православный релігійний фонд» інформує про це Благодійників Проекту/Програми шляхом публікації відповідної інформації на сайті БФ «Буковинський православный релігійний фонд».

Протягом 14 календарних днів з дати вищезазначеної публікації Благодійник, який надавав БФ «Буковинський православный релігійний фонд» свої персональні дані, на власний розсуд може надіслати свою благодійну пожертву на будь-який інший Проект/Програму БФ «Буковинський православный релігійний фонд».


У разі, якщо Благодійник (у тому числі анонімний) не повідомив БФ «Буковинський православный релігійний фонд» про своє рішення протягом 14 календарних днів з моменту публікації інформації про припинення збору коштів, благодійні пожертвування перенаправляються на інший Проект/Програму за рішенням Загальних зборів учасників БФ «Буковинський православный релігійний фонд».

У разі, коли благодійні пожертвування на Проект/Програму зібрані та Проекту/Програмі надано статус «Завершено», всі наступні пожертвування Благодійників, які продовжують надходити, надсилаються на статутну діяльність БФ «Буковинський православный релігійний фонд» для подальшого використання в інших проектах/Програмах БФ «Буковинський православный релігійний фонд».


Сума пожертвування поверненню не підлягає.
На що необхідні кошти

  1. Металочерепиця 194 162,5 грн;
  2. Блокхаус 190 272 грн:
  3. Утеплення стін мінватою 108 730 грн;
  4. Утеплення даху мінватою 37 869,5 грн;
Всього: 531 034 грн