РОЗВАЖАЛЬНА ЗУСТРІЧ ДЛЯ ДІТЕЙ ІЗ ГНАНИХ ПАРАФІЙ
Бути своїм серед своїх.

Це одна з базових потреб людини. Та якщо ми, дорослі, ще можемо самотужки вистояти в духовній боротьбі, дітям і підліткам вкрай важливо бачити собі подібних.

Здається, що церковний розкол - це війна дорослих. Але хто злічить увесь біль, який переживають діти, юні прихожани храму. Коли приходять "герої" в балаклавах, зривають замки, трощать ворота і двері церкви, проганяють священника...

І це лише початок. Бо далі маленькі християни йдуть в школу і сідають за парти з дітьми тих "героїв". Їм потрібно якось з цим жити, вибудовувати стосунки, берегти мир і не зраджувати при цьому себе і Христа.

Переживання маленького серця так важко огорнути в слова. Та й кому їх скажеш, коли у дорослих стільки своїх проблем?

І коли здається, що ти залишаєшся сам на сам зі своєю бідою, на допомогу приходить друг. Друг, який знає твій біль, бо сам бачив, як билися під церквою. Сам чув у свій обік образливі слова. Такий друг точно зрозуміє, підтримає.

У ці святкові дні ми разом з ГО "Миряни" зібрали дітей та підлітків з церковних громад, які постраждали він рейдерських захоплень. Локація: кінотеатр Starmax. До перегляду представлений анімаційний фільм "Незвичайна подорож Серафими", 2015 р.

Ми сподіваємось, що цей мультфільм трішки прідбадьорив малечу. Але головне - це нові знайомства, нові друзі, живе спілкування і тепло сердець.

Сподіваємось, що в цей день було закладено фундамент тривалих дружніх відносин між дітками з різних приходів нашої єпархії.

Висловлюємо щиру подяку кінотеатру Starmax в особі Максима Романюка за підтримку та можливість провести таку зустріч
Інформація про суму, терміни реалізації проекту та перерахування коштів на БФ «Буковинський православный релігійний фонд»
Сума благодійного збору на конкретний проект та термін реалізації проекту вказуються на сторінці проекту, ознайомитися з якою можна клікнувши на назву або на картинку проекту.

Якщо протягом терміну, встановленого на сайті БФ «Буковинський православный релігійний фонд» для збору благодійних пожертв на Проект/Програму, не зібрано 100% необхідної суми, Загальні збори учасників БФ «Буковинський православный релігійний фонд» може ухвалити рішення щодо припинення збору коштів на цей Проект. У разі ухвалення такого рішення БФ «Буковинський православный релігійний фонд» інформує про це Благодійників Проекту/Програми шляхом публікації відповідної інформації на сайті БФ «Буковинський православный релігійний фонд».

Протягом 14 календарних днів з дати вищезазначеної публікації Благодійник, який надавав БФ «Буковинський православный релігійний фонд» свої персональні дані, на власний розсуд може надіслати свою благодійну пожертву на будь-який інший Проект/Програму БФ «Буковинський православный релігійний фонд».


У разі, якщо Благодійник (у тому числі анонімний) не повідомив БФ «Буковинський православный релігійний фонд» про своє рішення протягом 14 календарних днів з моменту публікації інформації про припинення збору коштів, благодійні пожертвування перенаправляються на інший Проект/Програму за рішенням Загальних зборів учасників БФ «Буковинський православный релігійний фонд».

У разі, коли благодійні пожертвування на Проект/Програму зібрані та Проекту/Програмі надано статус «Завершено», всі наступні пожертвування Благодійників, які продовжують надходити, надсилаються на статутну діяльність БФ «Буковинський православный релігійний фонд» для подальшого використання в інших проектах/Програмах БФ «Буковинський православный релігійний фонд».


Сума пожертвування поверненню не підлягає.
На що необхідні кошти

  1. Металочерепиця 194 162,5 грн;
  2. Блокхаус 190 272 грн:
  3. Утеплення стін мінватою 108 730 грн;
  4. Утеплення даху мінватою 37 869,5 грн;
Всього: 531 034 грн